PRO ZÁJEMCE

Nábor bude znovu otevřen v létě 2023. Sledujte naše sociální sítě nebo nám napište.

Jak se přidat a co získám?

Nábor je v současné době uzavřen. Během otevřeného náboru se do spolku můžeš přihlásit tím, že vyplníš náš náborový formulář, na základě kterého tě pak přizveme na krátký hovor s námi. Pokud se hlásíš na pozici inženýra, můžeš se v sekci PROJEKTY kouknout na čem jsme již pracovali nebo plánujeme pracovat a napsat nám svoji preferenci/zaměření. Pokud ještě nemáš vybráno nebo se hlásíš do více administrativní pozice, domluvíme se společně při společném hovoru. Formulář ani hovor nejsou nijak závazné.

Czech Rocket Society je skvělým místem, kde se můžeš začít věnovat reálné inženýrské práci a získat tak dovednosti, které budou jistě vystupovat v Tvém životopisu. Být členem spolku ale neznamená jenom stavět rakety nebo dělat jiný výzkum. Získáš také skvělou partu lidí,

Jak se připojit do spolku?

Vybrat si pozici

Raketová věda je velmi široký obor, který slučuje jak letecké, chemické nebo elektrické inženýry, tak i manažery, grafiky nebo právníky. Czech Rocket Society je samostatně fungujícím spolkem, který se neustále rozvíjí a hledá nové členy. Podívej se níže na seznam volných pozic. I kdyby sis nevybral/a, vyplň dotazník i tak - pozici pro tebe společně najdeme. Inženýry, kteří chtějí stavět rakety, ale hledáme pořád. 🙂

Vyplnit dotazník

Druhým krokem pro to, stát se naším členem, je vyplnit krátký dotazník, díky němuž se dozvíme více o tvé motivaci, tvých zkušenostech v oblasti raket nebo studentských soutěží, tvých zájmech (i neraketových), nebo tvém studiu.

Pohovor

Následuje přátelský pohovor, kterého se není vůbec potřeba bát. Jsme také studenti a jedná se o neformální přátelský rozhovor lidí, které spojuje stejný zájem. Na pohovoru potkáš člena vedení spolku spolu s vedoucím projektu nebo departmentu, kam by ses rád přidal/a. S nimi můžeš probrat všechny relevantní otázky.

Finále

Jestliže pohovor dopadne úspěšně a obě strany se dohodnou na tom, že se staneš členem/členkou Czech Rocket Society, zbývá už jen vyplnit a obratem poslat zpět podepsanou přihlášku do spolku, kterou ti zašleme. Pak už je HOTOVO. V krátké době pak budeš přidán do naší struktury a platforem, které používáme na práci. Můžeme se pak společně pustit do posouvání Česka blíž vesmíru!

Volné pozice

Člen nebo členka spolku (technická pozice)

Hledáme každého, kdo splňuje výše uvedené. Tvoje specifická pozice bude rozhodnuta až na základě interview.

Účetní

Jednoduché účetnictví, mikro účetní jednotka, neplátce DPH. Říká vám to něco? A bavilo by vás platit díly pro rakety, objednávat ze všech koutů republiky i světa a spravovat raketové finance?

Právník / právnička

Space law je (alespoň v Česku) úplně nová oblast práva. Pomůžeš nám nastavit nová pravidla pro rakety v Česku a možná i v Evropě?

Content Creator

Máš cit pro točení videí a focení fotografií? Hodil by se nám někdo, kdo by byl ochotný se točit kolem nás a raket a zájmově se třeba věnoval i střihu.

Project manager

Cítíš se jako vůdce? Co takhle řídit projekt, na kterém se podílí perspektivní studenti, vymýšlí se raketové celky a zařizuje se startovní den?

Safety manager

Hledáme právě tebe, pokud si bez safety analýzy ani nevyčistíš zuby a krizová matice pro tebe není sprosté slovo.

Specialist(k)a na výbušniny

V nejlepším případě by měl kandidát mít koncesi pro nakládání s výbušnými látkami a pyrotechnikou. Ale bereme každého, kdo by se do toho chtěl ponořit.

Co obnáší být členem

Každý člen spolku je aktivní, to znamená, že působí v jednom z projektů jako inženýr nebo pracuje pro Správní radu. V současné době spolek funguje hybridně. Přesto se ale všichni členové spolku aktivně podílí na vývoji nebo jeho chodu. Rada spolku i všechny departementy se tedy scházejí minimálně jednou do týdne na společné schůzce a mimo schůzky pracují na samostatných úkolech. Všichni ve spolku jsou studenty, takže samozřejmě bereme ohled na zkouškové a jiné studentské aktivity, proto není třeba se bát, že budeš muset spolku obětovat veškerý svůj volný čas.

Máš nějaké dotazy? Potom se neváhej obrátit na info@czechrockets.com.