Qminers od roku 2012 vyvíjejí software pro algoritmický trading pro obchodování na většině relevantních světových burz a působí jako tzv. tvůrce trhu (market-maker). Jejich úspěšný produkt je výsledkem nadšení pro matematiku, špičkovou vědu, statistiku a modelování dat pestrého týmu 40 talentovaných matematiků, analytiků a programátorů. Firmu založil její dnešní CEO Petr Zahradník spolu s Milošem Krejníkem. Hlavní sídlo má v Praze v prostorách Paláce Špork. Více na www.qminers.com

ADVACAM je společenství dvou nezávislých technologických spin-off firem ze České Republiky a Finska. Jejich společná expertíza nabízí celou škálu výrobků a služeb od výroby polovodičů přes nanotechnologické spoje až po kamery schopné zachytit celé spektrum záření od rentgenových vln přes gama záření nebo elementární částice, a to jak pro průmyslové, tak akademické využití.

ADVACAM s.r.o. úzce spolupracuje s Ústavem technické a experimentální fyziky na ČVUT, čímž sdružuje komunitu renomovaných vědců, inženýrů a programátorů s letitými zkušenostmi a nabízí možnost růstu pro nové bystré studenty.

Hledá-li automobilová, letadlová nebo jiná technická firma řešení či radu jde za Akkodis. Akkodis je světovou firmou, která vymýšlí technologie budoucnosti. Vytváří nástroje, systémy a součástky se kterými se můžete setkat ve svém okolí již nyní nebo v příštích letech. A to díky, používání nejmodernějších technologií, využívání znalostí z různých oborů a úzkou spoluprácí se techniickými vysokými školami a univerzitami.

“V Akkodis, společně vytváříme přinášíme digitální a inženýrská řešení a vytváříme tak pro všechny chytřejší budoucnost. Globální značka, která míří až ke hvězdám.”

Planetum je společnost, pod kterou spadá Plantárium Praha, Štefánikova hvězdárna a Hvězdárna Ďáblice. Slovo „planetárium“ označuje projektor určený k promítání hvězd, Slunce, Měsíce, planet a dalších vesmírných objektů. A Planetárium Praha má tu NEJVĚTŠÍ plochu k promítání v ČR. Promítání lze sledovat díky unikátní technologii prostorového zobrazení vesmíru za každého počasí a v 8K rozlišení.

Štefánikova hvězdárna, umístěná na vrcholu Petřína, již téměř 100 let nabízí jedinečné pozorování noční oblohy svými velkými dalekohledy.

Hvězdárna Ďáblice je skvělým místem pro začínající astronomy s denním i nočním pozorováním oblohy. Pro školní exkurze je připraven bohatý program a stálá astromická výstava.

V Planetáriu Praha si budete přidatat jako v reálném vesmíru.

Společnost STINN je stále se rozvíjející společnost zabývající se zpracováním kovů. STINN byl založen s myšlenkou, posunout kovovýrobu na vyšší úroveň. Rychlost, preciznost, profesionální přístup a moderní technologie jsou klíčové parametry a tak zvládají vyrobit takřka cokoli z oblasti zpracování kovů.

"Ve firmě STINN slovo nejde, neumím, neznám je snad prý i zakázáno a taky jsme se s ním nikdy nesetkali. Ať už se jedná o výrobu panenek pro pokládku kabelů nebo i rozvaděčových skříní, tak nám vždy dodali přesně to, co jsme očekávali."

"Společnost STINN nám pomohla se svařením a sestavením naší hlavní odpalovací rampy, za což ji patří velká zásluha na každém startu Czech Rocket Society. Jsme vděční za podporu!"

STRATOSYST je česká firma vyvíjející pseudo-satelity HAPS (High Altitude Pseudo-Satellites), což jsou plavidla, která po delší dobu pobývají ve výšce několika desítek kilometrů. Tato plavidla jsou často atmosférické balóny nebo letadla a používají se pro snímkování a pozorování Země, dále pro telekomunikaci a navigaci nebo i obranu, astronomii a testovaní nových technologiích.

Pro tyto účely vyvinul Stratosyst multifunkční balón Skyrider, který dokáže pojmout až 12 kg nákladu a vydržet v provozu i několik měsíců. Skyrider je znovupoužitelný a bezemisní.

Stratosyst se také pyšní mezinárodní cenou Gallileo Masters 2018 a byl zařazen mezi 50 TOP ESA startups.

MALCOM je firma zabývající se již přes 20 let komunální a lesní technikou. Rčení "Náš zákazník, náš pán." není pro MALCOM jen klišé, ale způsob myšlení. Profesionální a vyrovnaný vztah se zákazníkem, který je maximálně spokojený s nabízenými službami je kompasem, kterým se firma řídí.

MALCOM nabízí širokou škálu techniky od malotraktorů přes svahové sekačky, až po kotle, mulčovače nebo drtiče. Vždy se snaží svým zákazníkům poskytnout přesné a relevantní řešení na míru - tak, aby splnili jejich požadavky ke spokojenosti.

Podpora mladých lidí v činnostech, které mají smysl, je pro MALCOM důležitá. Každý člověk má své sny a když MALCOM pomáhá studentům v jejich ambiciózních projektech plnit si sny, pak si je své sny plní i on, protože tím podporuje pokrok a budoucnost.

Sídlíme v Brně a od roku 2018 jsme členem Evropské kosmické a technologické skupiny OHB SE, jednoho z největších evropských subjektů v kosmickém průmyslu.

Mezi naše zákazníky patří agentury a společnosti z oblasti kosmického průmyslu. Dodáváme konstrukce vesmírných sond, družicových adaptérů a podpůrných pozemních zařízení podle specifikací zákazníka. Zaměřujeme se na jejich vývoj, návrh konstrukce, ověřování, zajištění nákupu a montáže, provádění mechanických zkoušek a dalších souvisejících úkolů.

Ceníme si spolupráce se studenty a jsme rádi, že můžeme podpořit Czech Rocket Society v dosažení jejich cílů.

FYFT je zkratka pro Fill Your Free Time - vyplň svůj volný čas. Je to obchod, komunita, místo spojené s myšlenkou, že volný čas je to nejcennější, co máme, a proto je třeba ho využít k něčemu, co má smysl.

Posláním FYFTu je pomáhat lidem najít koníček, který vede k osobnímu rozvoji. To může být cokoliv - od skládání Rubikovy kostky až po cestování.

FYFT je víc než jenom obchod. Podporujeme komunity, tvoříme návody a workshopy, organizujeme soutěže a naše pobočky jsou místem pro setkávání pro všechny komunity.

Vysoká škola není jen o nekonečném studiu. Studentská unie ČVUT umožňuje všem studentům si co nejvíce produktivně užít svá studentská léta: realizovat si své sny, pořádat akce s přáteli, bavit se, cestovat, odpočívat, sportovat a dělat cokoliv je napadne a cokoliv si přejí. Studentská unie ČVUT je nezávislou studentskou organizací s vlastním řízením, strukturou, pravidly a posláním. Každý člen se může aktivně či pasivně zapojit do dění a prožít tak svůj studentský život naplno.

„NECHŤ PRO VŠECHNA X Z MNOŽINY VŠECH KLUBŮ PŘI ČVUT EXISTUJE PRÁVĚ JEDNA ZASTŘEŠUJÍCÍ, SDRUŽUJÍCÍ A SJEDNOCUJÍCÍ PLATFORMA, PAK PRÁVĚ TUTO PLATFORMU NAZÝVÁME STUDENTSKOU UNIÍ.“